• REALIZACJE • Leśne, klimatyczne wesele

• REALIZACJE • Leśne, klimatyczne wesele

Takie realizacje lubię najbardziej! 🙂

Kompleksowa organizacja i stylizacja ślubu i wesela.

 

Mam wtedy pewność, że całość będzie spójna, uda się stworzyć odpowiedni klimat, a ryzyko ewentualnych nieplanowanych problemów jest minimalne.

Nie było to duże, wystawne wesele i dobrze. Bo nie miało być. Było za to bardzo klimatyczne i zgodne
z charakterem miejsca i Pary Młodej.

Mała sala w leśnym otoczeniu, kameralny kościółek (z którym wiąże się romantyczna historia, w której ten właśnie kościółek wybrał Parę Młodą, a nie do końca Para Młoda wybrała kościółek… ale nie zdradzajmy wszystkiego 🙂 ) i zaledwie 30 gości, 30 najbliższych osób.

 

Projekt stylu wesela mocno nawiązywał do leśnego otoczenia. Widać to w elementach drewnianych (krążki drewna przy dekoracjach na stołach, napisy drewniane od Ślub W Dechę), w gałązkach paproci, które znalazły się też na papeterii od Papier i Tusz i dekoracjach z mchem.

 

I byłaby to typowa, rustykalna realizacja gdyby nie odrobina magii w postaci kwiatów z fioletem i wielu światełek inspirowanych świetlikami i leśnymi wróżkami/nimfami. Stylizacja Panny Młodej mówi tu sama za siebie 🙂

Cała stylizacja wesela i ślubu i projekt dekoracji są autorstwa agencji Dream Day Design. Wykonałam je wraz z moim zespołem Dream Day Designers i świetną florystką My Precious.

 

Osoby, które pytają o jakość naszego białego dywanu do kościoła zapraszam na zdjęcia poniżej 🙂 Ksiądz niestety nie zgodził się na zwinięcie swojego, bordowego dywanu w kościele i musieliśmy położyć nasz dywan na ten kościelny. Efekt? Żadnych prześwitów i różnic w strukturze materiału. Za to zmiana stylu wnętrza niesamowita!

 

Obrączki niosła mała kuzynka Panny Młodej w rustykalnym pudełeczku wypełnionym mchem.

Przed kościołem goście powitali Państwa Młodych ślubnymi różdżkami ze wstążkami i dzwoneczkami. Bardzo ciekawa alternatywa dla strzelających tub konfetti, na które nie wszyscy księża się zgadzają.

 

Wesele odbyło się w małej sali w Chacie Nad Sztolnią. Mimo, że był to ostatni weekend września, pogoda była cudowna i można było skorzystać z wyjątkowej zieleni w otoczeniu Chaty Nad Sztolnią. Wykorzystał to też fotograf na krótką sesję w plenerze w trakcie wesela. Taka krótka sesja w dniu ślubu nie jest złym pomysłem pod warunkiem, że zostanie zaplanowana w takim momencie aby goście nie odczuli mocno nieobecności Pary Młodej.

Za uwiecznienie klimatu tego dnia dziękujemy fotografowi Kozłowski Studio.

 

Chcesz aby agencja Dream Day Design zajęła się organizacją i stylizacją Twojego Dnia?

Zapraszam do kontaktu

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Konsultant ślubny dolnośląskie, opolskie, łódzkie, wielkopolskie, lubuskie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *