KONTAKT

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE Z DREAM DAY DESIGN LUB ZADAJ PYTANIE

TEL. 721 157 005

kontakt@dreamdaydesign.pl

Ankieta do wstępnej wyceny – ANKIETA

Pracuję w całym województwie dolnośląskim, lubuskim, wielkopolski, łódzkim, opolskim

Przy ciekawych projektach zdarza się nam wyruszyć w dużo dalszą podróż 🙂


Twoje dane są u mnie bezpieczne 🙂

Administratorem Twoich danych osobowych jestem ja – właściciel agencji Dream Day Design Martyna Masłyk, NIP: 8851606480, ul. Róży Wiatrów 3/1, 53-023 Wrocław. Twoje dane osobowe podawane w formularzu będą przetwarzane w celu mojej odpowiedzi na zadane pytanie lub przedstawienia oferty. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu mojego kontaktu z Tobą. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie
Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
Twoje dane będą przechowywane przez okres naszych rozmów i są bezpieczne na moim koncie e-mail chronionym hasłem, które znam tylko ja.


Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz