KONTAKT ♡ CONTACT

Poznajmy się ♡ Let’s get to know each other

mm@weddinginpoland.info

We invite you to complete a non-binding QUESTIONNAIRE

Write to us about your wedding dreams and we will send you an initial offer of cooperation with our wedding planners!

5 Events – your wedding planning and styling company and travel agency in o

Ankieta do wstępnej wyceny – ANKIETA

Napisz nam o marzeniach o swoim ślubie a my wyślemy Ci wstępną ofertę współpracy z nami!
5 Events – Twoje weding plannerki i stylistki ślubne i agencja turystyczna w jednym

Twoje dane są u mnie bezpieczne 🙂 / Your data is safe with me 🙂

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma 5 Events. Twoje dane osobowe podawane w ankiecie będą przetwarzane w celu przedstawienie oferty współpracy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przedstawienie oferty. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie
Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
Twoje dane będą przechowywane przez okres naszych rozmów o współpracy i są bezpieczne na naszym koncie e-mail chronionym hasłem, które zna tylko pracownik firmy 5 Events.


Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz