O MNIE

Nazywam się Martyna Masłyk, jestem konsultantką ślubną z Wrocławia i pomysłodawczynią filozofii Dream Day Designers™, według której tworzę designerskie, spójne stylistyczne śluby oraz firmowe i rodzinne eventy.

Jestem nie tylko certyfikowaną konsultantką ślubną, ale także magistrem architektury wnętrz co wyróżnia mnie na rynku wedding plannerów.

Moje poczucie estetyki po prostu widać, niezależnie od tego czy zajmuję się kompleksową organizacją ślubu i wesela czy samymi dekoracjami ślubnymi.

 

Jestem życzliwą osobą, która tworzy dla Ciebie bezstresową i kreatywną atmosferę w czasie współpracy.

Podpowiadam i inspiruję, bo dla mnie to nie tylko praca, ale wielka pasja

i spełnienie marzeń o…

…spełnianiu marzeń!


Dream Day Design w pracy:

« 2 z 12 »


A jeśli chcesz wiedzieć więcej…

Pomysł na zawód konsultanta ślubnego zrodził się w mojej głowie z połączenia dwóch pasji – planowania i projektowania.

Jeszcze w czasie studiów magisterskich zaczęłam pracę jako manager projektu i produktu w firmie projektowo-budowlanej. Jednak nie była to moja „praca marzeń”. Chciałam prowadzić własną firmę i mieć ze swojej pracy więcej satysfakcji. Chciałam aby moja praca wiązała się z projektowaniem, estetyką i spełnianiem marzeń. Naturalnym wydawało się założenie biura projektowania wnętrz. Jednak nie do końca czułam się w temacie, który znów wiązałby się z branżą budowlaną.

Pamiętam moment kiedy w ramach relaksu oglądałam inspiracje na dekoracje ślubne. To było jak filmowe uderzenie pioruna! Od razu wiedziałam, że to „TO”. Szczerze mówiąc do dziś jestem zdziwiona, że tyle czasu zajęło mi dojście do tego wniosku. Ale wierzę, że wszystko dzieje się w naszym życiu nie bez przyczyny i w odpowiednim momencie.

Tak jak wierzę, że przyciągam do współpracy same fantastyczne Pary Młode! Skoro to czytasz to znaczy, że jesteście jedną z nich 🙂

Z chęcią podzielę się z Tobą moim doświadczeniem zarówno w temacie ślubów i wesel, jak i wypracowanym w czasie studiów w Akademii Sztuk Pięknych poczuciem estetyki i umiejętnością stylizacji wnętrz, rozwiniętą w pracy managera umiejętnością planowania i organizacji, a także moją kreatywnością i pasją do spełniania marzeń.

Zapraszam do kontaktu – poznajmy się bliżej.


Opinie o pracy agencji ślubnej Dream Day Design znajdziesz TU oraz TU

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz