OFERTA

Z Dream Day Design zaplanujesz każdy szczegół swojego ślubu i wesela. Zaproponuję Wam stylizację Waszego Dnia od certyfikowanej konsultantki ślubnej i architekta wnętrz w zgodzie z Wami i zawsze aktualnymi trendami, dobiorę sprawdzonych usługodawców do Waszego budżetu i klimatu uroczystości, dopilnuję terminów i wesprę koordynacją dnia ślubu. Tak, aby Wam zostały same przyjemności z planowania i abyście mogli skupić się na tym co między Wami najważniejsze w tym czasie 🙂 Poniżej usługi jakie oferuję oraz ich orientacyjne ceny na sezon 2018. Orientacyjne, ponieważ każda para jest wyjątkowa, każda uroczystość jest inna i wycena usług agencji zależy od zakresu prac jakich mi powierzycie oraz ich skomplikowania. Konkretną ofertę jestem w stanie przedstawić po rozmowie przy kawie lub mailowej/telefonicznej i wypełnieniu ankiety, którą przekazuję po pierwszym kontakcie (JAK PRACUJĘ).

Ankieta do wstępnej wyceny – ANKIETA

KONSULTANTKA ŚLUBNA

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA

Cena od 3900 zł

Moja ulubiona usługa. Możemy się najlepiej poznać i od tego właśnie zaczynam współpracę. Kompleksowa organizacja daje gwarancję idealnego doboru wszystkich elementów do stylu i klimatu Waszego Dnia. Ślub i wesele są spójne stylistyczne, a kontrola konsultanta ślubnego sprawia, że minimalizujemy maksymalnie ryzyko niemiłych niespodzianek. Usługa ta zawiera także koordynację dnia ślubu.

CZĘŚCIOWA ORGANIZACJA WESELA/POMOC W WYBORZE POSZCZEGÓLNYCH WYKONAWCÓW

Cena od 50 zł

Część elementów zorganizowaliście już sami, ale na coś brakło Wam czasu? Nie znacie się na czymś i chcielibyście powierzyć to profesjonaliście? Może potrzebujecie kreatywnych dekoracji lub wyjątkowej atrakcji i nic interesującego nie przychodzi Wam do głowy? Może potrzebujecie pomocy przy wyborze i zamówienia papeterii – to olbrzymi rynek, a Ty optymalizujesz swoje działania i szanujesz swój czas – postanowiłaś nie poświęcać wielu godzin na poznanie go i znalezienie tej jednej jedynej kolekcji? Chętnie pomogę 🙂

KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU I WESELA

Cena od 1000 zł

Bardzo ważny element. W Tym Dniu musi być pięknie i wszystko powinno pójść tak jak planowaliście to przez wiele miesięcy. Pamiętajcie, że będziecie tego dnia bardzo zajęci i powinniście skupić się na czerpaniu garściami z emocji, które będą Wam towarzyszyć, pozować spokojnie do pięknych zdjęć z przygotowań. Nie martwić się jak ostatecznie wyszły dekoracje na sali, czy wszystkie świece w kościele są zapalone, czy każdy usługodawca dotarł i wie co robić, czy ma ktoś czas dowieźć Ci wiązankę ślubną. Moją ambicją jest abyś w trakcie ceremonii była w swoim niebie i kolekcjonowała każdą sekundę, którą będziesz mogła wspominać do starości. A nie pilnowała kolejności orszaku weselnego 🙂 Stworzę dla Was i wszystkich podwykonawców taki scenariusz ślubu i wesela, w którym wiele elementów zagra jak w zegarku i (wraz z moim zespołem Dream Day Designers – w zależności od potrzeb na Waszym przyjęciu pracuje często dwóch koordynatorów) dopilnuję wszystkiego abyś miała spokojną głowę. Wiem, że jesteś świetna organizatorką. Skoro zorganizowałaś wszystko sama – nie mam wątpliwości 🙂 Pozwól mi dopiąć te starania na ostatni guzik i ciesz się Swoim Dniem.

WYBÓR LOKALIZACJI ŚLUBNEJ/WESELNEJ

Cena od 450 zł

To jeden z pierwszych elementów organizacji wesela. Niezwykle ważny, ponieważ będzie miał wpływ na całą resztę. Czy to restauracja, czy pałac, zamek czy rustykalna weselna stodoła 🙂 Musi pasować do stylu wesela, mieć odpowiednią lokalizację, możliwości noclegowe, kateringowe itd. Doświadczenie, wizytacje miejsc weselnych i trzymanie ręki na pulsie rynku weselnego sprawia, że wiem na co zwrócić tu uwagę.

INDYWIDUALNE KONSULTACJE

Cena od 100 zł

Jeśli macie z czymś problem – z organizacją jakiegoś elementu, umowa z wykonawcą czy rozterki stylistyczne, oferuję Wam pomoc tez w formie konsultacji. Możemy spotkać się przy kawie lub na wideokonferencji. Pomogę od razu i/lub doślę Wam inspiracje czy odpowiedzi mailem.

STYLISTKA ŚLUBNA

PROJEKT STYLIZACJI UROCZYSTOŚCI/MOTYW PRZEWODNI

Cena od 400 zł

Poznanie aktualnych trendów i całego rynku weselnego to wieeeele godzin zagłębiania się w ten świat. Całe moje życie to „studiowanie piękna”, zdolności organizacyjne łącze z umiejętnościami magistra sztuki – architektura wnętrz. Stworzę dla Ciebie kreatywną stylizację wesela dopasowana do trendów i Twojej osobowości. Może masz już wybraną salę i nie masz pomysłu na kolorystykę/styl dekoracji? Pokażę Ci kierunek i zainspiruję abyś mogła pod wybrany klimat zorganizować wyjątkową ceremonie i wesele sama. Możesz tez powierzyć całość lub część zadań mi 🙂

Otrzymasz mood board/tablicę inspiracji oraz dokument z rozszerzonymi przykładami i opisem, wytycznymi czego, kiedy i jak szukać 🙂

DEKORACJA MIEJSCA CEREMONII I WESELA

Cena od 600 zł + kwiaty ułożone przez florystę według projektu

Ślubny projektant wnętrz – profesjonalny projekt stylizacji wesela pasujący do Was i do miejsca, dekoracje własne lub wypożyczenie odpowiednich elementów i mebli, współpraca z florystką, nadzór nad pracą wszystkich podwykonawców i współpraca z sala weselną. Mój cel? Uczucie po wejściu na salę czy miejsce ceremonii, którego długo nie zapomnicie ani Wy ani Wasi goście.

ORGANIZACJA I DEKORACJA ZARĘCZYN/WIECZORU PANIEŃSKIEGO

Cena od 300 zł

Brak pomysłu na wyjątkowe zaręczyny? My mamy ich mnóstwo! Pomożemy udekorować TO miejsce i zorganizować TĘ chwilę aby była absolutnie wyjątkowa i niezapomniana.

Wyślij zapytanie

Ankieta do wstępnej wyceny – ANKIETA

kontakt@dreamdaydesign.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz